29 Kasım 2012 Perşembe

Baldan tatlı ayda nereye gitmeli ?

Haftalardır balayı için mekan arayışı içerisindeyim.. 7/24 konseptinde, sağlıklı, eğlenceli, dinlendirici vs vs.. Listem uzayıp gidiyor.. Geçtiğimiz yıllarda aklıma Adam & Eve vardı.. Otel ile görüşüp balayı paketleri hakkında detaylı bilgiler alıp resimlerini sevgilime göndermiştim..
"-Balayında burya gidelim nooolluuurrr" yakarışlarıyla..
Otel ben gibi beyaz severler için büyüleyici bir atmosferi barındırıyor.. Geçtiğimiz aylara kadar bu fikrim sabitti aslında..  Son dönemlerde okuduğum yorumlar beni bir hayli uzaklaştırdı bu düşünceden.. Taze evli bizlerin çevresinde cıbıl cıbıl kızlar görmek fikri pek olumlu gelmedi :)
Eee gidiceğim yer Antalya ! Uçarı kaçarı yok bu işin.. Mecburen Rus kızçelerinin  arasına dalıcaz dedim kendime.. Sevgilime hala Rus kızlarından bahsetmiş değilim.. Zira bir söz var karpuz kabuğuyla ilgili gerek yok dimi :) Şaka şaka.. Adam benle evlenmiş ben nereye istersem oraya gitmeyi kabul ediyor ben hala Rus takıntısındayım :)

Adam & Eve fikrinden beni vazgeçiren başka bir otelle tanışmam oldu ; Cornelia Diamond Golf Resort & Spa. Resimleri, müşteri yorumları, özellikleri hizmetleri vs. Kesinlikle aradığım yer burasıydı.. Sevdicek karavanla şehir şehir gezmeyi istese de onu bu fikirden vazgeçirmek zor olmadı.. O kadar yorgunluğun üzerine şehir şehir gezmek.. İlerleyen senelerde neden olmasın :)

Aşkla muhteşem bir tatil.. Bekle bizi corneliaaa ..3 yorum:

 1. Balayı harika bir olay :)
  Biz de balayına Güral Premier Tekirova'ya gitmiştik.. Nefisti.. Çok güzel bir otel, evler blog blog ve kocaman bir alanda, hatta bir akşam odamıza giderken kaybolmuştuk eşimle :)
  Oraya da bakmannı tavsiye ederim..
  Adam Eva oteli bende çok duydum gitmek istiyorum oraya da ama o kızlar beni de düşündürüyor :) bakalım kısmet..
  Çok sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ;
   Güral Premier Tekirova'yı da çokça duydum.. Gerçekten güzel bir otel :)
   Adam eve şikayetlerini araştırmanı tavsiye ederim ;)

   Sil
 2. Umarım harika bir balayı geçirirsiniz, biz de Kaş'a gidiyoruz :) Ben de beklerim, sevgiler :)
  http://edawedding.blogspot.com/

  YanıtlaSil