26 Ağustos 2013 Pazartesi

Ben aşık oldum :)

Yanlış anlaşılmaya müsait kelimeler bunlar farkındayım. Sevdiceğim şöyle bir kenarda dursun ama ben bu pike takımlarına gerçekten aşık oldum. Özellikle içlerinde bir tanesi var ki sormayın.. "-Yaktın yıktın kül ettin savurdun beni- "ezgileri dolanıyor dilimde bunu gördüğümden beri..

Çorlu' da aradım taradım buldum, buldum lakin fiyatı cep yakıyor. Hüsrana uğradım doğrusu..
Geçtiğimiz yıl bir tane yatak örtüsü almıştım kendime. Hani şu gelinlik tiplilerden. Sırf kendimi ikna edeyim vazgeçeyim bu pike takımlarından diye açıp tekrar baktım. Ama -cıks... İkna olamadım bir türlü..


Merak edenler için markası ; Cemil İpekçi by Siber Mert.. Fiyatı internet ortamında 600-750 tl civarı gidip geliyor. Ben Çorlu' da yorgan hediyesi ile birlikte 790 tl ye buldum. Evet oldukça pahalı.. Sanırım benim olması için secret oyunu oynamam lazım.. :)


Daha güzellerinin sizin olması dileğimle,

Mutlulukla kalın,
Pamuk Prenses

4 yorum:

 1. bende son fotoğraftakine bayıldım (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son fotoğraftaki ile ilk fotoğraftaki birbirine çok benziyorlar zaten.. Benim beğendiğim shine (ilk fotoğraf) sizin beğendiğiniz pearly modeli :)
   Yakından görmeyin almak istersiniz :)
   Ben gördüm, unutamıyorum :)

   Sil
 2. bu fotoğraftakine çok benzer bir model eminönünde geçen hafta gördüm sade modeli 250 yorganı dokuma battaniyesi dahil olanı sanırım 500 civarı idi uğrayabilirseniz mısır çarşısından çıkar çıkmaz sola dönün o sokak istündeki mağazalarda var kapı önlerine koymuşlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiim yardımınız için :) Ama ben bu aşktan vazgeçtim :) Daha sade kullanışlı bir ürün aldım kendime :)

   Sil